Fotografia ślubna

Nazywam się Daniel Wojtczak i jestem fotografem. Fotografia to możliwość przedstawienia zwykłych przedmiotów, w niezwykły sposób – tym właśnie zajmuje się na co dzień. Pragniesz czegoś wyjątkowego? Warszawa, Łódź, Grójec i okolice – to miejsca w których możesz mnie spotkać. Wiele lat doświadczenia jako fotograf na wesele nauczyły mnie, że by dostrzec magię świata, trzeba skupić się na szczegółach. Fotografia ślubna to moja pasja.
Magia zawarta w jednym ułamku sekundy zostaje wspomnieniem w Twoim albumie na długie lata. Uwiecznij najpiękniejszą chwilę swojego życia. Oferuję profesjonalne fotoreportaże z uroczystości ślubnych oraz sesje plenerowe. Żadne miejsce nie jest nudne, trzeba tylko wydobyć z niego piękno. Jeśli więc marzysz o czymś wyjątkowym, niepowtarzalnymi pełnym zaklętej magii – zgłoś się do mnie.

Ułamek sekundy, który może trwać wiecznie – chwyć w garść każdy dobry dzień i uwiecznij najpiękniejsze chwile swojego życia na papierze. Niech zaklęta siła minionych chwil towarzyszy Ci przez resztę Twoich dni. Zatrzymaj swój czas.